Životní andělé

Ukázka vytvořených andělů

Svatební anděl Firemní anděl 2 Stromový anděl
Anděl lásky Firemní anděl 1 Firemní anděl 1
Anděl světla Andělička Andělička
Rodinný anděl Firemní anděl Rodinný anděl
Láska 1 Láska 2 Rodinný anděl 2
Kovářský anděl Svatební anděl Sluneční anděl
Rodinný anděl 1 Rodinný anděl 4 Svatební anděl
Anděl cti Svatební anděl 5 Houslový anděl
Anděl vína Anděl Vinné Révy Svatební anděl 1
Svatební anděl 5 Anděl útěchy Osobní anděl
  Zahradní hrací víla  

Popis k tvorbě

Tito andělé jsou vytvářeni z masivních kusů železa a jsou kováni poctivým ručním kovářským způsobem. Andělské plastiky životních andělů, jsou speciálně vytvářeni přímo pro vaší osobnost. To znamená, že před výrobou vašeho anděla, mne budou zajímat vaše různé oblíbené činnosti a koníčky. To proto, abych zdárně přenesl do anděla vaší výjimečnost a tím se stává anděl stvořen čistě pro vás. Samozřejmě se dá vytvořit životní anděl pro celou vaší rodinu, nebo může být vytvořen jako patron vaší firmy. Velmi nádherné je nechat vyrobit životního anděla i jako svatební dar.
Váš anděl bude originální v provedení křídel, kde právě můžete nalézt své zájmy a sami sebe.

Životní andělé jsou vytvořeni s úchytem na stěnu a stejně jako obraz ho zavěsíte. Hlava anděla je speciálně provedena tak, ať stále přitahuje vaší pozornost. Hlava je mírně nakloněna z důvodu, že anděl by měl být zavěšen výše než je váš vodorovný pohled z důvodu pocitů, že se anděl nad vámi sklaní, také mírné natočení hlavy, bude ve vás evokovat pocit, že vám anděl naslouchá. Vyloženě si žádá, aby jste na něj promluvili, pokuste se o to a výsledkem vám bude dán nádherný pocit z vyslyšení. Plastika životního anděla prochází na závěr tvorby ochrannou modlitbou a celé dílo je kropeno svatou léčivou vodou Panny Marie.

Zkušenosti majitelů se setkávají s mnoha krásnými pocity a některé příběhy od lidí se dají přirovnat až k zázraku.  
Velikost anděla je 50x60cm a díky masivnímu provedení může být životnost tohoto anděla i několik desítek generací.

Cena takto vykovaného anděla se určuje podle náročnosti provedení a to od 20.000 Kč

Objednat životního anděla můžete napsáním e-mailu s vaším popisem zájmů a koníčku, který odešlete na adresu: kovany@seznam.cz  Nezapomeňte uvést vaší doručovací adresu a telefon.
Po odeslání vaší objednávky vám vytvořím předběžný nákres vašeho anděla a pak se dohodneme na termínu výroby a doručení.