Osobní andělé

Osobní strážce 1 - ukaž v plné velikosti
Osobní strážce 2 - ukaž v plné velikosti
Osobní strážce 3 - ukaž v plné velikosti

Osobní Strážce

Andílek je kován ručně starým poctivým kovářským způsobem a je tvořen z ušlechtilé nerez oceli - chirurgické oceli. Díky ruční tvorbě má každý andílek svou originální podobu. Hlavička ve tvaru turbanu má svůj význam, neb turban chrání vaše vnitřní myšlenky, tím jste podporování naslouchat svému nitru. Mírné naklonění hlavičky ve vás bude vzbuzovat pocit, že vám andílek naslouchá, nebojte se ve chvílích samoty upřímně od srdce vyslovit svá přání, nebo modlitby. Dostaví se vám nádherné pocity z vyslyšení. Andílek je vyleštěn do zrcadlového lesku s kombinací hloubkových kovaných vzorů. Velikost andílka dosahuje 4 cm tudíž je vhodný jako přívěsek a je dodáván s kůží na krk. Celkové dílo je velmi propracované a svými prostorovými tvary působí ušlechtile a bude ve vás vzbuzovat různé příjemné pocity. Při tvorbě andílka, ve žhavém stavu je odříkána modlitba k ochraně majitele. Celkové dílo na závěr tvorby prochází máčením ve svaté léčivé vodě Panenky Marie.

Zkušenosti majitelů potvrzují posílení v různých životních situacích a větší důvěru k víře. Andílek je balený ve vhodné dárkové krabičce se sametovou výplní.

 

Cena: 1.750,- Kč ks

 
 Dárkové balení

Osobní strážce v dárkovém balení - ukaž v plné velikosti Osobní strážce v dárkovém balení - ukaž v plné velikosti


Anděl ochránce -
Anděl ochránce -
Anděl ochránce -
Anděl ochránce s hematitem

Tento ručně kovaný anděl z jednoho kusu železa  prochází poctivou starou kovářskou výrobou. Proto každý anděl je ve svých tvarech jedinečný. Jsou vytvářeni pro Vaši ochranu a pocit štěstí. Význam jeho hlavičky znázorňuje turban, který je brán jako ochrana vašich myšlenek a následné naslouchání svému nitru. Při pohledu na turban shora vidíme tkz. Vesmírnou spirálu která je připravena pro přijímání Božího slova. Celkové natočení hlavičky, bude ve vás vzbuzovat pocit, že vám andílek nastavuje své ucho, že je připraven vám naslouchat. Pokuste se při klidných chvílích hovořit k andílku, řekněte mu svá přání, budete příjemně překvapeni z dostavených krásných pocitů. Tím že procítěně od srdce budete mluvit s andílkem, dostáváte své vnitřní myšlenky na povrch, které můžou být vyslyšeny. Andělé jsou Boží poslové, tak je možné, že právě váš anděl vám splní vaše přání. Anděl ochránce při výrobě ve žhavém stavu prochází ochrannou modlitbou, která v sobě nese slova lásky, ochrany, štěstí a pochopení. Andílku je zasazený minerál hematit s vhodnými účinky, které krásně doplňují poselství ochranných andělů. Celé dílo má velmi příjemné tvary a po chvíli držení v ruce budete příjemně překvapeni, jak vás andílek začne hřát. Na závěr tvorby je andílek máčen ve svaté léčivé vodě Panny Marie s přáním, aby svému majiteli přinesl dostatek zdraví a síly.

Zkušenosti majitelů jsou velmi krásné v tom, že po obdržení tohoto andílka se posílí jejich sebevědomí a jejich spojení s nebesy tímto prostřednictvím je jim velmi blízké.

 Dárkové balení

Osobní strážce v dárkovém balení - ukaž v plné velikosti

Velikost andílka je jen 7 cm – tudíž je můžete nosit stále u sebe, nebo je můžete zavěsit např. do auta, nad dveře atd. Andílek je dodáván v  dárkové krabičce se sametovou výplní.

 

 

Cena: 1.750,- Kč ks

Vlastnosti Hematitu

  • je zvláštní kámen určený k ochraně nositele. Má vynikající uzemňující účinky a při vsazení do kovu se jeho vlastnosti zdůrazňují a šíří po celém kovu. Hematit odstraňuje vše nepříznivé a brání negativním energiím vstupovat do aury, tudíž v těle nastává klid a mír a nositel zažívá stálou harmonii.
  • posiluje a reguluje tvorbu krve. Podporuje činnost ledvin při čištění krve a současně pomáhá regenerovat jejich tkáň. Podněcuje ukládání železa a tvorbu krvinek. Zahání úzkost a zvyšuje sebevědomí. Pomáhá při nespavosti a také dokáže vyhánět horečku z těla.
  • napomáhá při rozvoji osobnosti, zlepšuje paměť a přispívá ke zrodu originálních myšlenek. Tento kámen obrací pozornost mysli k nenaplněným touhám a pomáhá nám jako motor k jejich uskutečnění.
  • je od pradávna ctěn za kámen štěstí a úspěchu. Chránil své majitele před uřknutím. Jeho klidná, nicméně hutná a důrazná vibrace nám přináší sílu a vitalitu. Dokonce i v kritických okamžicích, v oslabení, ve vyčerpání či nemoci nám pomáhá aktivovat skryté rezervy.

Anděl léčitel
Anděl léčitel

Anděl léčitel

Kovaný anděl je tvořen ručně starým poctivým kovářským způsobem. Je kován z masivního jednoho kusu železa a každý anděl má svou originální podobu. Při tvorbě tohoto andílka je odříkána modlitba na ochranu a posílení zdraví. Kovaná soška anděla má v sobě zasazený vhodný minerál s léčivými účinky. Tvary andílka jsou velmi propracované a pohledy na toto dílo vás mile potěší a bude ve vás vzbuzovat příjemné pocity. Symbolika hlavičky ve tvaru turbanu s mírným nakloněním vás vyzývá k tomu, aby jste začali s andílkem hovořit. Nebojte se mu svěřit s různým trápením a také mu sdělte svá přání, tím že začínáte s andílkem mluvit, dostáváte své myšlenky do silnější podoby. Jak víme andělé jsou Boží pomocníci, tak i tento anděl vám pomůže s vyslyšením vašich přání, proto i křídla jsou znázorněna ve spojení nebes a Země. Celkové dílo na závěr tvorby je máčené ve svaté léčivé vodě Panny Marie s přáním, aby budoucímu majiteli andílek přinesl dostatek zdraví a síly.

Zkušenosti majitelů potvrzují posílení a povzbuzení v různých životních situacích a tím i také v celkovém zlepšení zdravotního stavu.

Soška je veliká 13-14 cm a je dodávána se samostatným dřevěným stojánkem půlkulatého tvaru. Vše je baleno v dárkovém sametovém pytlíku.

 

Cena: 1.750,- Kč ks


Anděl mateřství
Anděl mateřství

Anděl mateřství

Starým poctivým kovářským způsobem ručně z jednoho kusu železa jsou kováni andělé mateřství. Jsou tvořeni, aby posílily zrod něčeho nového. Tvary velkého bříška symbolizují mateřství a dokáží nejen povzbudit, ale i také zharmonizovat stav budoucí maminky. Tam kde se ještě nepodařilo otěhotnět je tento anděl na pravém místě. Zkušenosti od majitelek můžu přirovnat k zázraku, jak někdy stačí málo... Anděl mateřství má tvořenou hlavičku ve tvaru turbanu, který znázorňuje symboliku být sám se sebou a tudíž naslouchat svému nitru, tím jste podporováni k celkovému zklidnění těla. Dále pak při pohledu na andílka zjistíte, že vám andílek nastavuje své ucho, že je připraven vám naslouchat. Otevřete své srdce a upřímně sdělte andílku svá přání, dostaví se vám nádherný pocit z vyslyšení, který vás posílí v celkové víře. Od pradávna byly vytvářené sošky Venuše symbolizující mateřství a víme proč? ...

Anděl mateřství na závěr tvorby je máčen ve svaté léčivé vodě Panny Marie s přáním, aby budoucímu majiteli přinesl dostatek zdraví, síly a ochrany. 

Anděl mateřství je veliký 13-14 cm a je dodáván se dřevěným stojánkem půlkulatého tvaru. Doporučení umístění tohoto andílka je na nočním stolku, ale i v rukou vás po chvíli začne příjemně hřát a nemusíte se bát s ním usnout, tvary andílka jsou provedené tak, že vám neublíží.

 

Cena: 1.750,- Kč ks


Anděl hojnosti
Anděl hojnosti

Anděl hojnosti

Anděl hojnosti je kován ručně, tudíž každý anděl má svou originální podobu. Soška anděla je určena na pracovní stůl, ale i postavení na různá místa v domě vám bude symbolizovat a připomínat hojnost v různých podobách. Tento anděl při výrobě ve žhavém stavu dostává modlitbu zaměřenou na hojnost, moudrost a také na ochranu. Větší bříško andílka si nese symboliku hojnosti a spokojenosti. Hlavička ve tvaru turbanu symbolizuje uchování a uvědomění si vašich myšlenek a mírné naklonění hlavičky, bude ve vás vzbuzovat pocit, že vám andílek nastavuje své ucho, nebojte se v různých chvílích na něj promluvit a požádat o pomoc. Tím že procítěně hovoříte k sošce anděla, tím se vaše myšlenka dostává do silnější podoby a může být i vyslyšena, proto křídla tohoto anděla symbolizují spojení nebes a Země. Toto dílo je na závěr práce máčené ve svaté léčivé vodě Panny Marie s přáním, aby budoucímu majiteli přinesl dostatek zdraví, síly a ochrany.
Soška anděla je veliká 13-14 cm a dodává se s samostatným půlkulatým dřevěným stojánkem, vše dárkově balené v sametovém pytlíku.

 

Cena: 1.750,- Kč ks

 

 Anděl meditační
Anděl meditační

Anděl meditační

Kovaný anděl je tvořen poctivým starým kovářským způsobem, tudíž jeho tvary se u každého anděla stávají originálním. Jsou vytváření pro všechny ty, kteří chtějí do svého života přinést více klidu a harmonie. Anděl je kován z masivního jednoho kusu železa a jeho propracované tvary, budou ve vás vzbuzovat příjemné pocity uvědomění a krásy. Hlavička andílka si nese tvar turbanu, který symbolizuje ochranu vašich myšlenek a přijímání Božího slova. Hlavička má mírné naklonění, z důvodu takového, aby ve vás evokovala pocit, že andílek je připraven vám naslouchat. Pokuste se při chvílích meditací, upřímně od srdce mu sdělit svá přání, tím že procítěně vyslovíte to co si přejete, dostáváte své myšlenky na povrch a tím může dojít k jejich vyslyšení. Proto křídla anděla mají symboliku spojení mezi nebem a Zemí. Meditační anděl vám přinese příjemné pocity a když jej budete chvíli držet v rukou, překvapí vás svou hladkostí a po chvíli vás začne i příjemně hřát.

Tomuto dílu je ve žhavém stavu odříkána ochranná modlitba, která nese v sobě slova lásky, štěstí, moudrosti a pochopení. Na závěr tvorby je anděl máčen ve svaté léčivé vodě Panny Marie s přáním, aby budoucímu majiteli přinesl dostatek zdraví, síly a ochrany.

Velikost andílka je 13-14 cm a je dodáván se samostatným dřevěným půlkulatým stojánkem. Vše je baleno v dárkovém sametovém pytlíku.

 

Cena: 1.750,- Kč ks


Anděl harmonie
Anděl harmonie
Anděl harmonie

Anděl harmonie

Tento anděl je vykován pro všechny ty, kteří chtějí zvýšit ve svém domově harmonii a lásku.

Anděl má vytvořené tělo ve tvaru zvonu a taky je v něm umístěno srdce, které rozezní tohoto anděla. V křídlech jsou umístěné perutě, které jsou pohyblivé a při pohlazení, křídla vydávají cinkavý zvuk. Proto anděl dostal název anděl harmonie. Zvuk dokáže léčit a zpříjemní vám mnohé chvíle a propojení anděla se zvukem je velmi zajímavé. Tento anděl bude mít úspěch všude tam kde vyrůstají děti, které si ho dokáží velmi oblíbit. Zkušenosti potvrzují, že je o něj zájem třeba v mateřských školkách atd. kde děti k němu přistupují s velkou úctou.

Jedná se o sošku větších rozměrů tj. 30x30x25cm = v.š.h. a je určena pro postavení na samostatný podstavec stůl, nebo polici. Anděl je tvořen poctivým kovářským způsobem a může se stát nejen ozdobou vašich domovů, ale taky modlou...

 

Cena: 19.500,- Kč ks


Rodinný ochranný anděl
Rodinný ochranný anděl
Rodinný ochranný anděl

Rodinný ochranný anděl

Zde vám nabízím výrobu nejoblíbenějšího životního anděla nazvaného:
Rodinný ochranný anděl

Jedná se o tvorbu velké andělské plastiky určené k zavěšení na stěnu a jeho  provedení je kováno ručně starým poctivým kovářským způsobem z masivního kovu o rozměrech 50x60 cm.

Tento typ anděla se stal mezi lidmi nejžádanější a sám dokážu říct, že z tohoto anděla se line opravdu spoustu lásky, tudíž jsem se rozhodl vám nabídnout tento typ anděla. Každé jeho ztvárnění je originální, které bude zaměřeno přímo k ochraně vás a vaší rodiny a to takovým způsobem, že po objednání tohoto anděla budu požadovat vaše jména rodinných členů z důvodu ochranné modlitby, která je vnesena při výrobě, jak se říká přímo do těla anděla a to za žhavého stavu. Celé dílo je na závěr kropeno svatou léčivou vodou Panny Marie.

Takto vytvořený ochranný anděl se stává vaším domácím patronem, ke kterému budete mít rychle vypracovanou úctu, můžete si s andělem povídat a také ho požádat o pomoc při splnění vašich přání. Zkušenosti od lidí se dají přirovnat k zázraku jak síla modlitby, která vychází upřímně od srdce může člověku v čemkoli pomoci a tento anděl svým provedením vás má v tomto posílit, ale také pohladit svou krásou a přinést do domu harmonii, lásku a ochranu.

Tvary anděla jsou provedeny tak, že hlava je mírně nakloněna a natočena z důvodu, ať anděl ve vás evokuje pocit, že vám naslouchá, proto doporučuji umístit anděla na stěnu výš, než je váš vodorovný pohled.
Křídla anděla jsou provedeny v ochranném tvaru a jejich zvlnění vás bude přitahovat k pohlazení křídel.

Rozhodnete li se pro tvorbu tohoto anděla, tak vás budu kontaktovat a dohodneme se o výrobě a doručení.

 

Cena: 28.000,- Kč ks